סידני גשר

ניו זילנד

ניו זילנד

 

 ראשי  |  בתי ספר אוניברסיטאות  |  ויזת סטודנט

 
דף ראשי > לימודים  > אוניברסיטאות
 
השכלה אוניברסיטאית בניו זילנד החלה ב- 1870 והיא בעלת מסורת דומה למערכת האוניברסיטאית הבריטית.

ישנן 8 אוניברסיטאות במימון ממשלתי בניו זילנד המציעות מגוון רחב של תחומים באמנויות, עסקים ומדע. מספר אוניברסיטאות התפרסמו כמתמחות בתחומים מסוימים כמו למשל רפואה, הנדסה, משפטים, מדע וטרינרי ולימודי החקלאות והסביבה.

השנה האקדמית בניו זילנד מתחילה בסוף פברואר או תחילת מרץ (סוף הקיץ) ומסתיימת בנובמבר (אביב). רוב האוניברסיטאות בניו זילנד פועלות בתכנית של שני סמסטרים, למרות שמקצתן פועלות בתכנית של שלושה או ארבעה סמסטרים בשנה.

מחקר – מחקר המתבצע ע"י סגל האוניברסיטאות בניו זילנד מקיף מגוון רחב של תחומים ויוצר היבט חיוני בהוראה באוניברסיטאות. מחקר הוא המאפיין העיקרי המייחד את האוניברסיטאות ממוסדות אחרים להשכלה גבוהה בניו זילנד. האוניברסיטאות בניו זילנד שומרות של רמה גבוהה של פעילות מחקרית הממשיכה לזכות להכרה בינלאומית.

הסמכה - האוניברסיטאות בניו זילנד מנוהלות עצמאית ויש להן מנגנונים לפיקוח פנימי וחיצוני וביקורת על התכניות האקדמיות.

הועדה לתכניות אקדמיות אוניברסיטאיות של ועדת סגני נשיאי האוניברסיטאות בניו זילנד (NZVCC) אחראית לדאוג לכך שהתכניות האקדמיות באוניברסיטאות בניו זילנד יעמדו ברמה הנדרשת.

האוניברסיטאות נדרשות גם לעמוד בדרישות רשות ההכשרה של ניו זילנד (NZQA) ולהדגים שקריטריונים מתאימים מיושמים וקיימת הקפדה על הדרישות.

 


צור קשר  |  מי אנחנו  |  תנאי שימוש  |  פרסם אצלנו  

 

  Copyright © New Zealand

 

 
דגל אוסטרליה

דף הבית
רקע
ויזות
הגירה
לימודים
טיול
ערים
אוסטרליה